Waszymi maluchami będą opiekować się doświadczone i zaufane osoby, które są gotowe przekazać im pokłady miłości, czułości i zrozumienia. Zadaniem opiekunek pracujących w żłobku Brain Faktor jest zadbanie o bezpieczeństwo Waszych dzieci i ich rozwój.
Posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne i pracowała jako nauczyciel ekonomii oraz informatyki. Swoje doświadczenie wspaniale wykorzystuje w pracy z dziećmi z zakresu podstaw kodowania, logicznego i analitycznego myślenia oraz syntezy i wnioskowania
To osoba, która założyła żłobek we Wrocławiu o nazwie Brain Faktor. Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne, jest również asystentem rodzinnym. Ukończyła studia podyplomowe z fascynującej dziedziny, jaką jest neurodydaktyka, które pozwoliły jej poznać sposoby efektywnego nauczania. Posiada wiedzę z zakresu integracji sensorycznej oraz psychomotoryki.
Posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne ze specjalizacją pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz manager działań artystycznych i arteterapia. Jest również animatorką kultury i posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi oraz edukacyjnymi.
Nasza kadra jest w pełni wyspecjalizowana oraz posiada wykształcenie wyższe, odpowiednie dyplomy oraz certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się
Masz do nas pytanie? Napisz.
Dane kontaktowe
Cześć tu Brain Faktor! Chcesz się znami skontaktować?
Anna Szymanowska
tel. 880101113
tel. 690227150
biuro@brainfaktor.com
Gdzie się znajdujemy?
Żłobek Brain Faktor
ul. Strachowskiego 28-30
52-210 Wrocław
Nasza strona korzysta z ciasteczek. Zamknięcie okna oznacza akceptację regulaminów plików “cookies” kliknij aby dowiedzieć się więcej.
obserwacji, rozwoju i funkcjonowania dziecka w żłobku Brain Faktor w najważniejszych sferach: motorycznej, poznawczej, językowej i emocjonalno – społecznej.
Ponadto, elementy relaksacji, codziennie czytanie bajek, spontaniczny taniec, zabawa, siłowanki – przewracanki (Anthony T. DeBenedet, Lawrence J.Cohen).
Zajęcia wspierające sprawne działanie wszystkich zmysłów. „Integracja zmysłowa to możliwość rejestrowania informacji ze świata zewnętrznego przez narządy zmysłów, ich przetwarzanie w ośrodkowym układzie nerwowym oraz wykorzystanie do celowego działania”. To szybki i precyzyjny sposób przesyłania, różnicowania, modulowania i interpretacji, w oparciu o który dziecko rozwija coraz bardziej dostosowane do wymagań otoczenia mechanizmy uczenia się i zachowania. U podstaw rozwoju integracji zmysłowej leżą trzy najwcześniej dojrzewające, podstawowe układy zmysłów: dotykowy, proprioceptywny (odczuwanie swojego ciała) i przedsionkowy (odczuwanie ruchu liniowego i rotacyjnego). To one stanowią bazę, która wraz z rozwojem i integracją odruchów, stanowi fundament rozwoju dziecka. Każde działanie, ruch, to odpowiedź organizmu na bodźce, jest wynikiem integracji doznań sensorycznych płynących ze wszystkich zmysłów zaangażowanych w czynność. Aby prawidłowo reagować na bodźce układ nerwowy musi je właściwie interpretować, to podłoże i fundament wielu mechanizmów związanych z ruchem, postawą, napięciem mięśni czy integracją odruchową. Dzięki właściwej integracji dziecko rozwija coraz sprawniejszą równowagę by chodzić, skakać, biegać, jeździć rowerem. Doskonalenie integracji wrażeń płynących z różnych zmysłów rozwija coraz większą zdolność do kierowania ruchem pod lub poza kontrolą ruchową. Dziecko coraz sprawniej ubiera się, rysuje, pisze, gra w piłkę. Właściwie większość mechanizmów rozwojowych jest w swych podstawach zależna od prawidłowej integracji sensorycznej. Różnorodne bodźce zmysłowe płynące ze środowiska pozytywnie wpływają na rozwój i dojrzewanie układu nerwowego, dlatego tak ważna jest stymulacja zmysłowa na wielu poziomach.